Bilimp NEDİR ?

Yeni Nesil Akıllı “ Yönetim Bilgi Sistemi” ile iş yaşamınızda yeni bir sayfa açın.

Bilimp'in HİKAYESİ

Türk mühendisleri tarafından üretilmiş olan Bilimp’in logosuda Türk mitolojisinden esinlenerek tasarlanmıştır.
Mitolojide “Su”elementi aşağı bakan bir üçgen ile simgelenir. “Toprak” elementi ise benzer şekilde ortasında yatay bir çizgi olan üçgen ile sembolize edilmektedir. Bilimp’in Logosunda bir araya gelen su ve toprak sembolleri bir ağaca ( doğaya) hayat verir. İçi dolu üçgenin içerisinde bulunan çizgiler ise bu ağacın köklerini ifade etmektedir.
Toprak ve su nasıl ki doğal yaşamın kaynağı ise ; Bilimp de benzer şekilde sahip olduğu Yeni Nesil Akıllı teknoloji ile kullanıldığı işletmelerde dijital yaşamın kaynağını oluşturmaktadır.
Logoda bulunan çizgiler, dijital omurgayı oluşturan iletişim ağını ifade etmektedir.

Bilimp NEDİR ?

Bilimp , Yeni Nesil Akıllı “ Yönetim Bilgi Sistemi”

Bilimp temel fonksiyon olarak; “Kişileri”, “Görevleri” ve “Faaliyetleri” yönetir. Tüm işletme ve kurumlara akıllı ofis çözümleri için “DİJİTAL OMURGA” altlığı sunar.
Bilimp, modüler yapıda bir dijital omurga olup, temel paket üzerine ilave edilen modüller ile esnek olarak genişleyebilir.
Bu özelliği ile uçtan uca bütünleşik çözümler sunar. 3. Parti yazılımlarla ve IOT (İnternet nesneleri) ile entegre olabilir. Bulut üzerinde kiralama lisansı ya da sunucu lisansı ile kullanılabilir.
Marka tescil ve patent başvuruları yapılmış olup, Türk mühendisleri tarafından %100 yerli kaynaklar ile üretilmiştir.

Bilimp MALİYETLERİNİZİ AZALTIR


Bilimp yeni nesil akıllı yönetim bilgi sistemi ile çok sayıda farklı yazılım ve beraberinde satın almak zorunda kaldığınız yan ürünlere ödediğiniz maliyetlerden kurtulun.

Bilimp NE SAĞLAR ?

Bilimp, yeni nesil akıllı ofisler ve işletmeler için maliyetleri azaltan ve verimliliği arttıran bir sistemdir. Kullanıldığı tüm alanlarda koordinasyon kolaylığı sağlarken, iletişim hızını arttırır. Bilimp'in en önemli faydalardan biri de izlenebilirlik ve ölçülebilirliğin sağlanmasıdır. Bu iki temel parametre beraberinde yüksek güvenliği de getirmektedir. Bilimp tüm akıllı işletmeler için kurumsal hafıza ve yapay zeka altlığı sunar.


Bilimp'i KİMLER KULLANABİLİRBilimp TEKNOLOJİSİ


YENİ NESİL TEKNOLOJİ
Bilimp.DESK .net ve SQL Yazılım Teknolojileri kullanılarak Geliştirilmiş LSI Framework yapısı kullanmaktadır. %100 Web tabanlı İleri teknoloji ürünüdür.
BULUT TEKNOLOJİSİ
Kurum İhtiyaçlarına göre BULUT veya SERVER Lisanslama seçenekleri mevcut’dur. BULUT sistemini tercih eden Kurumlar için; Kurulum, Yedekleme ve Donanım yatırımı ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. BULUT sisteminde tüm versiyon güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak yapılır.
MOBİL UYGULAMA
Bilimp.DESK Mobil (IOS ve ANDROİD) Uygulamaya sahip olduğu gibi Mobil uyumlu olarak (Responsive) kullanılabilir.
YÜKSEK GÜVENLİK
Bilimp.DESK kullanıcı güvenliği için detaylı bir yetkilendirme yapısına sahiptir. Yetkilendirme basit ve kullanışlıdır.
LOG (İZ) TAKİBİ
Bilimp.DESK uzun yıllar boyunca test edilmiş bir LOG (İz Takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı LOG sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem Yetki verilen veya verilmeyen tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir İz takibi sunar.
GELİŞMİŞ YETKİLENDİRME
Tüm Kullanıcılar kendilerine ait şifrelerle Bilimp.DESK içinde var olurlar ve bu şifreler Bilimp yazılımını üreten Mühendisler dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez.
KİŞİSELLEŞTİRME
Bilimp.Desk Yeni nesil tasarım ve Teknolojisi sayesinde kullanıcılara daha kolay ve etkin kullanım için “Kişiselleştirme” imkanı sağlar.
ENTEGRASYONA UYGUN
Bilimp DESK Tüm geçiş sistemlerine (TURNİKE, Biometrik tanıma vb.) Entegre edilebilir. Kamu Kurumları için KPS sistemine ve Kurum İhtiyaçlarına göre diğer E-Devlet sorgulamalarına entegre edilebilir.
SMS ALTYAPISI
SMS Gönderme Sistemi entegre olup herhangi bir ilave işleme ihtiyaç duymaz.
BELGELERİMİZ

Marka tescil ve patent başvuruları yapılmış olan, Türk mühendisleri tarafından %100 yerli kaynaklar ile üretilen Bilimp'in TS ISO / IEC 15504 Organizasyonel Olgunluk Belgesi, TS EN ISO9001 Kalite Belgesi ve ISO 27001 BGYS Sertifikası bulunmaktadır.


Bilimp TS ISO / IEC 15504 Belgesi

TS ISO / IEC 15504

ORGANİZASYONEL OLGUNLUK BELGESİ

Bilimp TS EN ISO9001 Kalite Belgesi

TS EN ISO9001

KALİTE BELGESİ

Bilimp ISO 27001 Sertifikası

ISO 27001

BGYS SERTİFİKASI