Bilimp.DESK

Bilimp kullanın, çok sayıda farklı yazılım kullanma zorunluluğundan ve maliyetlerinden kurtulun.OFİS, TOPLANTI VE ZİYARET YÖNETİM SİSTEMİ

Bilimp.DESK teknolojisi ile “İş Yaşamınıza” yeni bir sayfa açın. Randevularınızı daha kolay, toplantılarınızı daha verimli hale getirin. Ziyaretçileriniz daha mutlu, Ziyaretler daha güvenli olsun. Kurum içi iletişim daha zevkli olurken, birçok farklı yazılım ve teknolojiye ödemek zorunda olduğunuz maliyetlerden de tasarruf edin.

TAKVİM

"En sevdiğiniz takvim uygulaması ile entegre olun..."

Bilimp.DESK Tüm kullanıcılar için kolay ve yetenekli bir takvim modülü sunar.

Kolay kullanımı sayesinde randevu ve toplantılarınızı takvim üzerinden oluşturulabilir, kişilere E-Posta ve SMS ile bildirimde bulunabilirsiniz.
Misafirlerinize ziyaretçi kodu gönderebilir, değişen takvim etkinliklerinizi katılımcılara bildirebilirsiniz.
Takviminizi sürükle/bırak yöntemi ile kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

PAYLAŞIM MERKEZİ

Bilimp.DESK Kullanıcılara yapılacak duyuru ve bilgilendirmelerin hızlı ve kolay yapılabilmesi için "Kurumsal İçerik Paylaşım Merkezi" ni sunar.

Yapılan paylaşımlara kullanıcılar beğeni yada yorum yapabilmekte, şirket çalışanlarına daha katılımcı ve interaktif olabilme imkanı sağlamaktadır.

İçerik paylaşımlarının kimler tarafından yapılacağı, yetki parametreleri ile düzenlenebilmektedir.

TOPLANTI YÖNETİM SİSTEMİ

Bilimp.DESK'in gelişmiş ve çok fonkisyonlu Toplantı ve Salon yönetim Sisteminde, kurum içinde veya dışında randevu ve toplantılarınızı takvim yada menü aracılığı ile oluşturabilirsiniz.
Randevu veya ziyaretlere göre toplantı salon rezervasyonu, toplantı salonları uygunluk durumu ve toplantı gündeminin dış tablet panellerinden takibini yapabilirsiniz. Toplantı salonu iç tablet panelinden personel ve ziyaretçi bilgilerine hızlı erişim sağlayabilir, toplantınıza ek süre talep edebilir, toplantı gündemi ve katılımcı düzenlemeleri yapabilir ve toplantıda Çay/Kahve (İkram) siparişi verebilirsiniz.

ZİYARET YÖNETİM SİSTEMİ

Bilimp.DESK yoğun ziyaretçi trafiğine sahip işletmelere yüksek güvenlik, verimlilik ve yönetilebilirlik sağlıyor.
Ziyaretçilere mobil uygulama dahil tüm cihazlar üzerinden SMS ile ziyaretçi kodu, adres bilgisi ve harita konumu göndermekte, fotoğraflı veya fotoğrafsız "Ziyaretçi Kimlik Kartı" basıp, "Ziyaretçi Kayıt panelleri" ile ziyaretçilerden Kimlik Kartlarını alma zorunluluğunu ve oluşabilecek kimlik kartı kaybı sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.
Ziyaretçi kodu ile gelen ziyaretçilerden, ad ve soyad dahil hiçbir bilgi girişine gerek kalmadan kolay ve hızlı geçiş imkanı sağlamakta, kart üzerine ziyaret edilecek kişi bilgisi, toplantı salonu yer tarif bilgisi basılabilmekte, ziyaret edilen personele ziyaretçi fotoğrafı ile anlık olarak bilgilendirme sağlamaktadır.
Özel geliştirilmiş çok dilli "Ziyaretçi Kayıt Panelleri" ve reklam alanı imkanı ve 6331 sayılı İş Güvenliği ve 27001 Bilgi Güvenliği ile ilgili Yasalara uyumlu olarak geliştirilmiştir.


TOPLANTI VE ZİYARET YÖNETİM PANELLERİYAZI ARACI

Bilimp.DESK yeni geliştirdiği "Yazı Aracı"nı sunar.


Bilimp.DESK ofis yazılımları kullanmak zorunda olan ve oluşan yüksek maliyetlerden kurtulmak isteyen, tüm ofis kullanıcılarına yeni geliştirdiği "Yazı Aracını" sunar.
Yazı Aracı ile farklı yazılımlar ile oluşturulmuş dosyaları açabildiği gibi, yine farklı yazılımlar ile oluşturulmuş dosyalara da geri aktarım yapabilmektedir.
Yeni geliştirdiğimiz Yazı Aracı kullanıcı alışkanlıklarına uyumlu görsel arayüz ve fonksiyonları bulunmaktadır.
Yazı Aracı ile oluşturulan dosyaların veri tabanına kaydı ile kayıp, silinmeye vb. son bulmaktadır.
Tüm dosyalar için yüksek düzeyde teknik ve kurumsal güvenliğe sahip olan Yazı Aracında, kayıtlı kişisel dokümanları Yazı Aracı üzerinden e-posta ile gönderilmektedir.
Dosya ekleme özelliği ile formlara kişisel dokümanlardan hızlı ekleme yapılabildiği gibi, tarayıcı üzerinden düzenleyebileceğiniz kişisel dokümanlarınıza, istediğiniz zaman istediğiniz yerden, sadece siz erişebilirsiniz.

TABLO ARACI

Bilimp.DESK yeni geliştirdiği "Tablo Aracı" nı sunar.


Bilimp.DESK ofis yazılımları kullanmak zorunda olan ve oluşan yüksek maliyetlerden kurtulmak isteyen, tüm ofis kullanıcılarına yeni geliştirdiği "Tablo Aracını" sunar.
Tablo Aracı ile farklı tablo yazılımları ile oluşturulmuş dosyaları açabildiği gibi, yine farklı tablo yazılımları ile oluşturulmuş dosyalara da geri aktarım yapabilmektedir.
Yeni geliştirdiğimiz Tablo Aracı kullanıcı alışkanlıklarına uyumlu görsel arayüz ve fonksiyonları bulunmaktadır.
Tablo Aracı ile oluşturulan dosyaların veri tabanına kaydı ile kayıp, silinmeye vb. son bulmaktadır.
Tüm dosyalar için yüksek düzeyde teknik ve kurumsal güvenliğe sahip olan Tablo Aracında, kayıtlı kişisel dokümanları, Tablo Aracı üzerinden e-posta ile gönderilmektedir.
Dosya ekleme özelliği ile formlara kişisel dokümanlardan hızlı ekleme yapılabildiği gibi, tarayıcı üzerinden düzenleyebileceğiniz kişisel dokümanlarınıza, istediğiniz zaman istediğiniz yerden, sadece siz erişebilirsiniz.

BİLDİRİM MERKEZİ

Bilimp.DESK Kullanıcılara uyarı ve hatırlatma için, akıllı bir sistem sunar.


Bilimp.DESK E-Posta ve SMS bilgilendirmelerinin dışında, Bildirim Merkezi Panellerine sahiptir.
Kullanıcılar tarafından üretilen tüm bilgilendirmeler kişilerin “Bildirim Merkezinde” görüntülenmektedir.
TOPLANTI : Katılım Kaydı / Toplantı : Yaklaşan Zaman / Toplantı: Toplantı Yeri Onayı ASİSTAN: Arayan Bilgisi / Asistan: Gelen Kargo/Gönderi / Asistan: Yönetici Özel gün hatırlatma İNSAN KAYNAKLARI: İşe başlayan/Ayrılan Personel / İnsan Kaynakları: Doğum günü Kutlama ( Personel ve Yöneticisine ) / İnsan Kaynakları: Planlanmış Eğitim / İnsan Kaynakları: Talep Sonuç Bilgisi / İnsan Kaynakları:Eksik Özlük Bilgisi ZİYARETÇİ: Gelen/VIP/Yasaklı Ziyaretçi / Ziyaretçi: Mesai Sonrası Aktif Ziyaretçi PARAMETRELER: Lisans Limit Aşımı / Parametreler: SMS Limit Bitimi KALİTE: Dküman Revizyon Talebi / Kalite:Belge Geçerlilik Süresi bitimi ÖNERİ: Değerlendirme Sonuç / Öneri: Yeni Öneri / Öneri: Termin Tarihi ETKİNLİK: Etkinlik Tarihi öncesi hatırlatma BİLGİ İŞLEM: Lisans Geçerlilik bitimi TAŞIT: Bakım süresi hatırlatma / Taşıt: Yasal zorunluluklar hatırlatma

PERSONEL ALBÜMÜ


Bilimp.DESK; Kurumda çalışan tüm personellerin bilgilerinin ( İsim, Soyad, Görev, Cep Telefonu, Dahili Tel, Bina, Bulunduğu Kat, Ofis No, Durum, Fotoğraf ) listelendiği bir albüm sunar.


 • Gelişmiş filtreleme ekranı ile aranan personeli hızlı ve kolay bulma
 • Parametrik Cep telefonu özelliği ile istenilen personelin telefonu görüntülenemez
 • Turnike Entegrasyonu ile «Durumu» parametresinde personelin kurum içinde veya dışında olduğu gösterilir
 • XLS uzantılı dosyalardan kolayca personel bilgileri aktarılabilmektedir

Personel Çalışma Durumunu ( Toplantıda, Müsait, Meşgul) personel albümünde gösterilmektedir.


KURUMSAL


Bilimp.Desk; Tüm Kurumsal dosyaların ortak bir noktada arşivlenebileceği ve kullanıcıların istediğinde kolaylıkla erişebileceği bir dosyalama merkezi sunar. Kurumda ortak olarak kullanılan sunular, listeler vb. her türlü dosya merkezi olarak yönetilebilir.

ADRES DEFTERİ


Bilimp.DESK; Tüm Kurumun ortak veya Kişilerin sadece kendi Adreslerini kullanabileceği bir Adres defteri uygulamasına sahiptir. Mevcut Adres verisi bir XLS uzantılı dosyadan kolayca Bilimp.DESK’e aktarılabilir.


ASİSTAN


Bilimp.Desk Asistanlar için yetenekli ve kolay kullanılabilen bir Asistan Modülü sunar.

 • Telefonla Arayanlar hızlı ve kolayca kayıt altına alınabilir.
 • Aranan kişiye arama bilgisi Bildirim ve/veya SMS yoluyla gönderilir.
 • Asistanlar Yöneticilerine ait bilgileri ve Özel Günleri kolayca takip edebilir.
 • Hatırlatma fonksiyonu sayesinde hataların ve unutulma risklerinin önüne geçilir.
 • Gelen ve Giden Kargolar ile Evraklar kayıt altına hızlıca alınabilir.
 • Gelen Kargo ve evraklar için İlgili kişiye bildirim yoluyla bilgilendirme yapılır.
 • Modül; Kayıt altına alınan tüm Bilgilere ilişkin gelişmiş raporlama imkanı sunar.