Bilimp NEDİR ?

Yeni Nesil Akıllı Yönetim Bilgi Sistemi ile Tanışın

Bilimp V1.5 NEDİR ?

Bilimp V1.5 , Yeni nesil akıllı “Yönetim Bilgi Sistemi” temel fonksiyon olarak; “Kişileri”, “Görevleri” ve “Faaliyetleri” yönetir. Bilimp temel paketi kurumlara “DİJİTAL OMURGA” altlığı sunar. Bilimp; Modüler yapıda bir dijital omurga olup , Temel Paket üzerine ilave edilen modüller ile esnek olarak genişleyebilir. Bilimp; belli alanlarda marka Tescil ve patent Başvuruları yapılmış olup Türk Mühendisleri tarafından %100 Yerli Kaynaklar ile üretilmiştir.

Bilimp markası “Bilim” den türetilmiş olup, Bilimp Logosu ise Türk Mitolojisinde Yaşamın kaynağı olan “Toprak” ve “Su” sembollerinden oluşmaktadır.

Bilimp'i KİMLER KULLANABİLİR

Ofisler ve Şirketler

İş Merkezleri ve Plazalar

Kamu Kurumları

Fabrikalar

ARGE Merkezleri

Belediyeler

Eğitim Kurumları

Bilimp TEKNOLOJİSİ


İLERİ TEKNOLOJİ
Bilimp.DESK .net ve SQL Yazılım Teknolojileri kullanılarak Geliştirilmiş LSI Framework yapısı kullanmaktadır. %100 Web tabanlı İleri teknoloji ürünüdür.
MOBİL UYGULAMALAR
Bilimp.DESK Mobil ( IOS ve ANDROİD) Uygulamaya sahip olduğu gibi Mobil uyumlu olarak ( Responsive) kullanılabilir.
ŞİFRELEME
Tüm Kullanıcılar kendilerine ait şifrelerle Bilimp.DESK içinde var olurlar ve bu şifreler Bilimp yazılımını üreten Mühendisler dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez.
YÜKSEK GÜVENLİK
Bilimp.DESK kullanıcı güvenliği için detaylı bir yetkilendirme yapısına sahiptir. Yetkilendirme basit ve kullanışlıdır.
LOG İZLEME TAKİBİ
Bilimp.DESK uzun yıllar boyunca test edilmiş bir LOG ( İz Takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı LOG sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem Yetki verilen veya verilmeyen tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir İz takibi sunar.
KİŞİSELLEŞTİREBİLİRLİK
Bilimp.Desk Yeni nesil tasarım ve Teknolojisi sayesinde kullanıcılara daha kolay ve etkin kullanım için “Kişiselleştirme” imkanı sağlar.
BULUT TEKNOLOJİSİ
Kurum İhtiyaçlarına göre BULUT veya SERVER Lisanslama seçenekleri mevcut’dur. BULUT sistemini tercih eden Kurumlar için; Kurulum, Yedekleme ve Donanım yatırımı ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. BULUT sisteminde tüm versiyon güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak yapılır.
ENTEGRASYONA UYGUN
Bilimp DESK Tüm geçiş sistemlerine ( TURNİKE, Biometrik tanıma vb.) Entegre edilebilir. Kamu Kurumları için KPS sistemine ve Kurum İhtiyaçlarına göre diğer E-Devlet sorgulamalarına entegre edilebilir.
SMS GÖNDERİM
SMS Gönderme Sistemi entegre olup herhangi bir ilave işleme ihtiyaç duymaz.

BELGELERİMİZ


ISO 27001

BGYS SERTİFİKASI

TS EN ISO9001

KALİTE BELGESİ

ISO 27001

BGYS SERTİFİKASI